Angajăm brutar, cofetar, patiser

Plin de pasiune și dedicat în tot ceea ce faci? Hai în echipa Madame Magnifique!

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experiență relevantă în domeniu, 1-3 ani
  • Domiciliu stabil în Timișoara sau în zonele limitrofe
  • Persoană dinamică, responsabilă, agreabilă, orientată către calitate
  • Dornic dе un job stabil pe termen mediu
  • Spirit de echipă

BENEFICII:

  • salariu de bază net de la 3.500 la 4.500 lei, în funcție de poziție si experiență
  • bonuri de masă 630 lei/lună
  • pachet de servicii medicale private
  • mediu de lucru profesionist, echipamente moderne, ingrediente de top
  • cursuri de calificare externe, acreditate
  • decontare transport pentru cei din zonele limitrofe orașului

RESPONSABILITĂȚI:

Brutar

  • Tratarea și procesarea materiilor prime și ingredientelor (făină, grăsime, zahăr, drojdie, apă etc)
  • Prepararea și finisarea diferitelor aluaturi și mixturi după rețetele nostre
  • Producerea și aplicarea decorațiunilor pe produsele de panificație
  • Curățarea și întreținerea echipamentelor folosite
  • Stocarea produselor finite

Cofetar

  • Pe baza unor rețete date, face creme, prăjituri, torturi

Patiser

  • Pe baza unor rețete date, face produse de patiserie (foitaje, plăcinte, sărățele, etc)

DESCRIEREA COMPANIEI

  • Madame Magnifique - brutărie, patiserie, cofetărie artizanală din gama premium
  • Locatie: Peciu Nou - la 15 km de Timișoara, în zona de sud

Toate detaliile specifice legate de activitatea pe post vor fi discutate la interviu, contactează-ne și hai să povestim mai multe:

 madame.ro">resurse.umane@madame.ro | +40 730 582 229

  • Produse proaspete, cu ingrediente de calitate, așa cum am învățat la cele mai renumite școli din Europa.

  • Telefon: 0722 548 593
  • E-mail: comenzi@madame.ro
  • CUI: RO32262107
  • Reg. Com.: J35/2370/2013
  • Orar
  • Madame Camperador:
    Luni - Vineri: 08:00 - 19:00 / Sâmbătă: 09:00 - 16:00
    Madame Porumbescu:
    Madame Dumbrăvița:
    Madame Fructus:
    Luni - Vineri: 07:30 - 20:00 / Sâmbătă: 09:00 - 16:00
    Duminică şi sărbători legale: Închis